Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Po u tregojmë sekretin e gjysheve: Ja si i pastronin ato thembrat e plasaritura vetëm me dy gjëra

Këmbët e pla saritura nuk janë vetëm të shëmtuara por dhe të dhimbshme. Megjithatë, ekziston një zgjidhje e lehtë për këtë problem, për të cilën do t’ju duhen disa përbërës të thjeshtë dhe pak kohë.

DISA MËNYRA PËR TË HEQUR THEMBRAT E PLASARITURA! – Familja dhe ...

Pasi të keni mbaruar, mund të shijoni këmbët e rigjeneruara si më parë. Ja se si ta bëni këtë: Hapi 1 – Trajtimi me ujë të ngrohtë, përbërësit: Ujë të vakët, 2 lugë sode buke, 2 lugë kripë

Udhëzime: Hidhni ujin e vakët në një vaskë. Shto sode buke dhe kripë dhe përzierje mirë.

6 arsye pse çahen thembrat e këmbëve - Content, Argetim ...

Futini këmbët në përzierje dhe lëreni të veprojë për 15 minuta. Së fundmi fërkojini këmbët me një gur posaçërisht për to.

Kembe te buta dhe te hidratuara mire !😄... - Produkte Natyrale ...