Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Po më rrinë 5 veta te koka”/ Bëhet edhe Einxhel keq, qan: Boll më nuk duroj dot më duke pasur 5 njerëz mbi kokë

Paraditja e sotme ka qenë me ngarkesë shumë të madhe emocionale për njërën prej banoreve.

Banorja më e re, Einxhel Shkira tregon se ka lënë Afrikën për të hyrë në Big Brother VIP - Telegrafi

Ka qenë Einxhel ajo e cila ka shpërthyer në lot duke treguar se shkak është bërë presioni i madh i lojës.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës”,- tha ajo.

Ka qenë Sarah e cila është përpjekur ta qetësojë Einxhel dhe ta këshillojë që lojën ta marrë më me sportivitet.

Einxhel Shkira para Big Brother Vip tregon për dobësinë e saj – Nostalgjia - YouTube