Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Po, Luizi? Juli që jetonte në shpella bën deklaratën: Po u futa në ‘Big Brother’ e fitoj

Juli, djali aventurier që u bë i njohur nga jetesa e tij në shpella e më pas me pjesëmarrjen në Big Brother, ishte ftuar sot në Ditë e re.

Juli bën deklaratën e fortë: Nëse futem në Big Brother

“Nëse unë futem në Big Brother VIP e fitoj, pikë muhabeti. Jo të futem tani, të futem në ditë e parë. Burgu bëhet nga fillimi.

Unë nuk e di a do ta kisha mposhtur Luizin se nuk e kam parë, por po të futesha që ditën e parë unë do ta fitoja, të futësh kë të duash”, tha ai.

Juli bën deklaratën e fortë: Nëse futem në Big Brother