Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Po kërkon burrë në televizor, Melisa lëshon gojën për meshkujt shqiptarë: Janë vaj me det kur i thonë….

Konkurrentët e “Përputhen” ishin të ftuar të dielën në “E diell”, ku zbuluan prapaskenat e emisionit dhe treguan më shumë për veten.

Melisa ka frikë, kur flet Tea - Përputhen 9 Nëntor 2020 - YouTube

E ftuar ishte edhe Melisa, e cila ka jetuar në Itali dhe gjatë programit u pyet nga Ervin Kurti sesi janë djemtë shqiptarë në raport me italianët. “Është një shprehje që thotë vaj medet”, u përgjigj Melisa.

“Janë më të e gër shqiptarët. Italianët janë mendjehapur, por janë shumë të butë për femrat shqiptare”, ndërhyri Erjola. “Jo varet, nuk janë vetëm të butë italianët”, i tha Melisa.

“Si karakter”, ia ktheu Erjola duke shkaktuar të qeshura.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e “Përputhen” -  Ballkani.info

Melisa mërzitet nga fjalët e Elvisit për të - Përputhen 11 Nëntor 2020 -  YouTube