Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Po kërkojnë burrë në televizor, dy vajzat shqiptare kapen keq me njera-tjetrën dhe lëshojnë gojën: Ti je…

Mar rëdhënia mes Teas dhe Shqipes ka p ësuar kr isj e pas një këmbimi postimesh që ato i bënë njëra-tjetrës në rrjetet sociale.

PërPuthen”/ “Dhe mullari i kashtës u dogj dhe lopa mbeti pa ngrënë”! Plas  debati mes Teas dhe Shqipes - Top Channel

Që nga ajo kohë, “ngac mimet” dhe debatet mes tyre kanë qenë në rritje. Debatet u panë dhe gjatë puntatës së sotme, ku Shqipja i kërkoi Teas që të tregohet e sinqertë dhe të thotë se me çfarë ndihet më mirë me Arbin apo Andin. Tea u tregua e rez ervuar në këtë pjesë, ndërsa iu drejtua ashpër Shqipes kur i tha:

“Ti vetëm ofendon, ke shkelur të drejtat universale të njeriut”.

Shqipja: Me Arbrin ishte kliku, me Andin 70% ideal. Nëse dikush ikën nuk ka qenë kurrë e jotja.

Tea: Unë i jap liri, nuk mbaj asnjeri me zor. O zemra ime qetësohu. Pusho se na pl ase.

Shqipja: Asnjëherë nuk i dërgon gjërat në fund.

Tea: Ti Shqipe vetëm femër nuk je. Ti që në momentin e parë ke nisur të ofe ndosh, Mevlanin e ke quajtur pulë, trupeshk, mua më the lopë.

Shqipja: E paske marrë lopën për vete.

Lopa mbeti pa…”, plas debati mes konkurrenteve në “Përputhen”, Tea: Nuk dua  falje prej teje, ty të faltë Zoti!

Dashuri në “PërPuthen”?! Andi dhe Tea në një takim si asnjëherë më parë -  Top Channel