Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Po bënin listën e ushqimeve/ Antonela i habit të gjithë në BB: Më sillni një pre*ervativ mua!

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës. Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka lënë të gjithë të habitur.

Antonela Berisha në 'Big Brother VIP'? - Syri | Lajmi i fundit

Teksa Fifi pyeste se çfarë dëshirash specifike keni për produktet që iu nevojiten Antonela si një VIP pa komplekse tha dua një pr*zervativ.

“A e di çka du unë, një pr*zervativ!,” tha ajo.

Të gjithë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm Antonelën dhe kjo e fundit nisi të qeshte pasi tha unë nuk kam buxhet fare për këtë javë.