Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Plas skandali në ”Për’puthen” plus 40, Armando nxjerr fotot: Kam prova që këta takohen jashtë edhe thurin plane….

Debate mes Armandos dhe Ndriçimit që nisi javën e kaluar në emision, vazhdoi edhe sot.

Çfarë zhgënjimi? Refuzimi i Stelës, pritet me tension nga Armando - Përputhen +40, 3 Prill 2021 - YouTube

Armando thotë se ka disa foto ku Linda dhe Ndriçimi janë takuar jashtë studios .”Unë disponoj ca foto, ku para se të takoheshin kanë qenë në një takim. Kam shumë foto”.

Ndriçimi: I kërkoj falje të gjithëve, ishim në një drekë të gjithë bashkë, kemi bërë teatër si të them. Aty ishim privat, ishim në buzëqeshje e sipër dhe nuk e di tani, pse po bënte foto ky.

Armando thotë se hak marrja e tij është më e e gër dhe përqafon Ndriçimin: “Kjo është hak marrja ime”.
“Nauni në një foto me Lindën, kanë qenë në makinë bashkë dhe kanë thurur plane. Kam përshtypjen se ka skenar nga Çimi dhe Linda”.

Pas replikës së Stelës, se ky debat i duket i tepruar, Armando i kundërpërgjigjet: “Kam ca gjëra edhe për ty, pa merak, do të tregoj ca gjëra”. Madje, Armando përpiqet të ndërpresë dhe takimin 4-minutësh në studio mes Gilbertës dhe Ilirit. “Kam edhe për ty, si jo!”

Konkurrenti i Perputhen + 40 mashtron publikun, prezantohet si beqar: I martuar 3 here dhe i denuar per dhune ne familje! - Kryefjala