Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Përjashtuan Evën dhe Ermionën/ Gent Hazizi degjeneron Olta Gixharin: Po kjo që s’ka lënë gjë pa bërë

Aktori i humorit Gent Hazizi, gjithashtu edhe ish-banor i “Big Brother Vip”, ka folur së fundmi rreth vendimeve të rrepta të “Vëllait të Madh” për of endimet dhe kër cënimet nga banorët.

Ai s'e di çfarë e pret sot!”, Olta Gixhari kërcënon Gent Hazizin (VIDEO) -  Gossip

Genti u shpreh, se Olta Gixhari ka qenë ajo që “ka instaluar d hunën” në “Big Brother Vip”, por sipas tij nuk është dë nuar asnjëherë, përkundrazi, është ‘shpërblyer’ me avantazhe në lojë.

Kështu si një ish-banor, ai ka lënë dyshime se këto ak uza i drejtohen drejpërdrejt produksioni, pasi është ai që i merr vendimet për banorët.

“O ka bërë dh unë verbale Olta Gixhari, o nuk ka bërë njeri. Është ajo që e instaloi dhu nën, që sa hyri. Nuk është marrë ndonjë masë ndaj saj. Çuditërisht ajo nuk është p enalizuar asnjëherë, madje përkundrazi i japin edhe zarft të kuq.

Edhe kur ajo është në nominim, gjithmonë vendoset pyetja “kë doni të shpëtoni”, jo “të largoni”. Olta është ajo që është”- tha Genti, teksa ishte i ftuar në “Wake Up.”

Kujtojmë se aktori Gent Hazizi ishte ndër banorët e parë që u eliminua, pas një debati që pati me Olta Gixharin. Në nominim me këtë të fundit dhe Armaldo Kllogjerin, ishte Genti ai që la shtëpinë.