Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Përfundon procesi i numërimit, PS fiton edhe Librazhdin ja sa vota ka marrë PD dhe LSI

Përfundon procesi i numërimit në Librazhd. Partia Socialiste ka marrë 9952 vota, Partia Demokratike ka marrë 5181 vota ndërsa Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë 790 vota.

REZULTATET:

PS 9952

PD 5181

LSI 790

KQZ pritet të shpall të pavlefshme dy kuti votimesh në Berat - KRYESORE