Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Për të vitet nuk paskan ikur fare, shikoni si dukej Inis Gjoni 20 vite më parë

Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën.

Vajza me flokët kaçurrela të cilat nuk i ka ndryshuar asnjë moment, ndonëse është tashmë 44 vjeçe, vazhdon të ketë të njëjtën bukuri dhe të njëjtat forma trupore si në fillimet e veta televizive.

Inisi është edhe mama e një vajze por kjo nuk e ka penguar të jetë në formën që dëshiron.

Së fundmi ka postuar disa foto ku evidenton fizikun e saj dhe menjëherë komentet kanë shpërthyer në Instagramin e Inisit.