Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Për pak kohë bëhet nënë, Fifi bën postimin emocionues: Bebi im je lumturi

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë dhe po e shijon shumë këtë periudhë në pritje të ëmbël. Lajmin e shtatzënisë këngëtarja e dha gjatë Festivalit të Këngës, teksa ende nuk e ka bërë të ditur gjininë e fëmijës që po pret ajo dhe Adisi.

Fifi tregon barkun e rrumbullakosur: Shkelmat e bebit lumturia më e madhe

Së fundmi Fifi ka treguar edhe barkun e rrumbullakosur me një postim në rrjete sociale, ku shprehet se shkelmat e bebit janë lumturia më e madhe që po përjeton.

“Lumturia ma e madhe … shkelmat edhe grushtat e tu bebi jem”, shkruan Fifi.

Fifi tregon barkun e rrumbullakosur: Shkelmat e bebit lumturia më e madhe