Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Paskan një super vilë, shikoni si e ka mobiluar Albani dhe Miriami shtëpinë e tyre për festa do mbeteni pa fjalë

Se fundmi Alban Skenderaj dhe Miriam Cani , si rralle here ne publik kane publikuar disa foto nga shtepia e tyre , mund te themi nga vila e tyre luksoze ku shihet qarte nje komibinim ngjyrash teper i lezetshme.

Cifti eshte mjaft i pelqyer nga i gjithe publiku shqiptar ,si dhe me te komentuarit nder te gjithe ciftet e showbizit shqiptar.

Ne periudhe festash , Miriami e ka dekoruar aq bukur bredhin e Vitit te Ri , dhe ne disa foto edhe femijet duken te lumtur.

Shihet qarte nje sallon teper i akomoduar dhe i dekoruar dhe i dizenjuar fare thjeshte , e shtruar ne parket , dhe me nje akomodim fare te thjeshte ne divane me jasteke shumengjyresh.

Dikur cifti jetonte ne Gjermani, tani ata jetojne ne Tirane ne kompleksin Long Hill qe mesa duket eshte shume i pershtatshem edhe per femijet e tyre.