Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Paska shtëpi luksoze në Dhërmi/ Alketa Vejsiu publikon pamjet: Kopështin e paska si në përralla!

Moderatoja e njohur Alketa Vejsiu, ka shume kohe qe poston foto nga plazhi e duket se gjithe veren e ka kaluar ne Jug te vendit.

Por mesa duket, ska faj, ajo ka shtepine e saj ne Dhermi.

Teksa se fundmi ka publikuar pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë.