Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pasi festoi datëlindjen, 18-vjeçarja humb jetën prej dhuratës që i bëri i dashuri/ Ja si

Një lajm i trishtë ka tronditur Italinë. Maria Chiara Previtali ka ndërruar jetë vetëm një ditë pasi kishte festuar ditëlindjen e saj të 18-të.

Mediat italiane shkruajnë se e reja v diq si pasojë e një sasie të tepërt her oine, të cilën i dashuri i saj, Francesco Gunucci ia kishte dhuruar për ditëlindje.

“Ishte dhurata që ajo kishte kërkuar për ditëlindjen e saj. Për të ishte hera e parë “, tha Gunucci para het uesve.

Para gr upit heti mor, 21-vjeçari ka treguar me detaje ditën e fundit që kaloi me të dashurën.