Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pasi debatoi keq me të/ Meridiani nuk lë gjë pa thënë për Balina Bodinakun: Nuk flas për…

Një ‘l uftë ‘e hapur nisi mes ish banorit të ‘Big Brother Vip’ Meridianit dhe opinionistet Balina Bodinakut. Ish banori i ‘BBV’ ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në “Instagram”. Ishte Donaldi ai që e nxori në nominim duke e çuar në garë me të edhe Ilirin.

Gjatë transmetimit të së premtes, Meridiani u përplas me fjalë të rënda me Balina Bodinakun, opinionisten e “BBV”. Ndaj nuk iu shpëtoi pyetjeve lidhur me sherrin që e patën së bashku.

“Çfarë mendimi keni për Balina Bodinakun, që dukshëm nuk është transparente në gjykimet e saj?, ishte pyetja që iu adresua ish banorit.

Ndërkohë, Meridiani e konsideroi Balinën si fanse të tij, duke shkruar:

“Nuk kam komente për fansat!” Pas sherrit në studio dhe fjalëve të rënda ndaj opinionistes

Meridian Ramçaj nuk është më pjesë e “Big Brother Vip”, kjo për shkak të eliminimit të tij të premten e kaluar.