Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pas skandalit të Teas, Arjani paralajmëron Mevlanin: O mavri mos të del dhe ty ndonjë video nga Gjermania

Pas disa mungesash në emision, Mevlani është kthyer nga Gjermania për t’u bashkuar sërish në programin Për’puthen.

Image result for mevlani dhe arjani

Në puntatën e ditës së sotme, kanë nisur ngac mimet e para nga opinionisti Arjan Konomi, i cili e pyeti nëse ka gjetur ndonjë vajzë.

Arjani: Kape ndonjë gjë nga Gjermania Mevlan? Se po të del ndonjë video mavria. Mevlani: Kudo që dal nëpër rrugë bërtasin KÇK, KÇK.

Ana: Të ka munguar ndonjë vajzë? Mevlani: Më kanë munguar nja dy. Arjani: I ka thënë mamaja, qengji i urtë pi në dy nëna.