Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pas humbjes në zgjedhje, Lulzim Basha feston sot datën e veçantë/ Ja fotoja që po qarkullon me shpejtësi

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha festoi sot një datë të veçantë.

lulzim-basha-aurela.jpg

Çifti Basha kanë përvjetorin e martesës dhe këtë ditë të shënuar në jetën e tyre, Lulzim dhe Aurela Basha kanë zgjedhur ta festojnë në Dhërmi.

Ka qenë pikërisht Aurela Basha, e cila ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto buzë detit me bashkëshkortin e saj Lulzim Basha, ku të dy shfaqen tejet elegantë.