Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pas asaj që ndodhi dje, Braçe tallet keq fare me Bashën: O Luli të mbeti…

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar Lulzim Bashën sot pas ikjes së Messit nga Barcelona.

Erion Braçe fyen liderin e opozitës Lulzim Basha: Idiot parapolitik i  Tiranës (VD) – Dosja AL

Braçe ka përmendur Cristiano Ronaldon që u largua nga Madridi ndërsa për Bashën asgjë nuk ndryshon, ai qendon me Berishën. Pas deklaratës së Yuri kim, e cila tha “partia të mos hajë bar për hatër të një personi”, numri 2 i qeverisë shkruan: Në fushat me bar ka jetë! Krahas shkrimit publikon dhe një foto të Bashës ku duket sikur merr një vendim të prerë.

Postimi i plotë: U NDANE; RONALDO ME REAL MADRID, MESSI ME BARCELONEN, AGUERO ME CITY, NHAM! BASHA ME BERISHEN?

MOOOOS O ZOOOT! VO: Ne fushat me bar ka jete!