Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

“Para dhe pas iftarit”, fotografia e Donaldit dhe Romeos po çudit/ Ja çfarë ka ndodhur me dy binjakët

Elgit Doda po përmendet shumë në mediat rozë jo vetëm për super këngët e tij që janë shëndërruar në hite dhe koncertet e shuma, por edhe për dicka tjetër.

“Para dhe pas iftarit”, Elgit Doda poston foton epike të binjakëve Veshaj

Miqësia e tij me Donaldin, ka bërë që shpesh të komentohet edhe për veprimet e tyre të përbashkëta.Elgiti nuk ka hezituar që ta tregojë mbështetjen ndaj aktorit Veshaj edhe gjatë kohës sa ishte në Big Brother Vip, madje u bë dhe cështje diskutimi pasi u përfol nga banorët e tjerë të shtëpisë që i kishte dhënë informacione nga jashtë Donaldit.

Djemtë kanë edhe bashkëpunime të shumta në muzikë, ku kohët e fundit edhe në koncerte po shkojnë së bashku.Mirëpo, në postimin e fundit në instagram Elgiti është “tallur” me një foto të binjakëve Veshaj.“Para dhe pas iftarit”, Elgit Doda poston foton epike të binjakëve Veshaj“

Para dhe pas iftarit”, ka shkruar ai sipër imazhit ku vërehet dukshëm diferenca në peshë mes Donaldit e Romeos. Kujtojmë se Donaldi kur ishte në BBV ndryshe nga banorët e tjerë që shtuan peshë, ai ra rreth 10 kg.

Kjo ndodhi për shkak të gjithë dinamikave që ndodhën gjatë BBV, ku Donaldi nga dita e parë deri në ditën e fundit ishte protagonisti kryesor dhe banori me presionin më të madh.Pas përfundimit të Big Brother Vip, Donaldi bashkë me Romeon e kanë lënë pas dore ekranin, ku pritej të sillnin emisionin e tyre “Më lër të flas” në TCH dhe tani i janë futur me “kokë” muzikës.

Sherr me produksionin e BBV, Romeo dhe Donaldi heqin dorë nga emisioni i tyre? | aktuale.mk