Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ E dashura e Robert Berishës është shtatzënë për herë të parë?

Bukuroshja e njohur Laureta Maqedonsi tash e disa javë e ka konfirmuar lidhjen e saj me muzikantin Robert Berisha. Çifti duket se po shijon lidhjen e tyre në maksimum, pasi shpesh herë paraqiten bashkë në Instastory.

Së fundi Laureta ka publikuar disa fotografi por njëra prej saj mori vëmendje të madhe. Në këtë foto Laureta kishte vendosur dorën të barku!

Mos vallë po tregon se së shpejti po behët nënë, apo ishte rastësi? Kjo gjë mbetët të konfirmohet në ditët në vazhdim.