Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pamjet ja kush është burri që tentoi të futej me th*kë në zyrën e Bashës

Partia Demokratike ka nxjerrë në Facebook një video ku shihet një protestues në protestën e 8 janarit, me thi kë në dorë, duke u ngjitur në zyrën e kryetarit të PD-së Lulzim Basha.

Në video shihet momenti kur ish-kryeministri Sali Berisha thotë se Bashën nga zyra do ta nxjerrin me pekule, ndërsa në protestë shihet edhe th ika.

“Sali Berisha e humbi kur pa se ishte i rrethuar nga një grup i vogël njerëzish, pasi shumica dërr muese e demokratëve e braktisën.”