Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Paloma dhe Iliri u nxjerrin bojën Semit dhe Donaldit: Në jetën e përditshme tipat si ata i mbaj larg më bëjnë për të vjellë!

Iliri ka rikthyer në vëmendje për disa prej banorëve debatin mes tij, Semit dhe Donaldit. Ai është shprehur i shqetësuar për fjalorin dhe ak uzat e bëra nga dyshja ndaj disa prej banorëve të tjerë.

Ilir Shaqiri: Të ardhurat si balerin më dilnin sa për bukë, djath dhe vezë - Big Brother Albania Vip - YouTube

‘’Për mua çfarë nuk tha, për Ardititn, për Monikën, për Palomën. Gjithësesi më bëri mirë si periudhë pasi arrita të njoh fytyrën e vërtetë të dikujt që e konsideroja shok’’,- tha Iliri.

Balerini u shpreh se ka konstantuar që dyshja kanë nisur një lojë, e cila sipas tij nuk është etike. ‘’Kur bëhen votimet e të preferuarve, ata të dy zgjedhin Kledin. Pse nuk votojnë njëri-tjetrin? Sepse duan që ë afrojnë sa më shumë persona’’,- shtoi Iliri.

Paloma nga ana tjetër aprovoi argumentin e Ilirit teksa shtoi: Tipa të tillë si ata të dy në jetën e përditshme unë i mbaj larg. Për mua karaktere të tilla janë vjellje.

Ilir Shaqiri mëson Sheilën se si të kërcejë - Big Brother Albania Vip - YouTube