Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

‘Ova’ qenka fanse e Tunës, këngëtarja i bën një premtim publik dhe e pyet për një sekret

Aktorja turke Nisa Sofiya është bërë shumë e famshme në vendin tonë me rolin e saj “Ova”, në filmin “Mrekullia në qelinë nr.7”. Vogëlushja e talentuar mesa duket qenka fanse e Tunës pasi në postimet e saj të fundit në Instagram, fotot i ka shoqëruar me këngën “A don hala”.

Pasi ka parë këto postime të aktores, Tuna ka reaguar duke i premtuar publikisht “Ovas”, se nëse takohen do t’ja këndojë të gjithë albumin.

“Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krejt albumin”, shkruan Tuna ndërsa në një postim të dytë këngëtarja e pyet për sekretin e shprehjes “Lingo, lingo, shishe”, që vjen nga një këngë e vjetër turke.

“Jam kurioze për sekretin e këngës, është interesante që një këngë argëtuese preku zemrat. Ova, ky film më preku zemrën dhe ringjalli shumë ndjenja të harruara, shpresoj të vij një ditë të të jap albumin tim të firmosur”, shkruan Tuna në turqisht./Xing.al

Leave a Reply