Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Olsi Bylyku tregon si është gjendja e tij shëndetësore pasi u shtrua në spital: Pasha Zotin çdo gjë është mirë!

Olsi Bylyku përfundoi në spital ditën e djeshme dhe lajmin e bëri të ditur vetë ai përmes një postimi në Instastory ku shfaqej në spital me dy vig onët e serumeve në duar.

Përfundoi në spital, si është gjendja e Olsi Bylykut

“I fortë”, shkruante aktori krahas fotos, duke mos dhënë asnjë informacionit rreth problemit shëndetësor që ka pasur.

Ditën e sotme Olsi ka lënë spitalin dhe ka falenderuar ndjekësit për mesazhet dhe mbështetjen që ka marrë nga ta. Ai shkruan se është shumë mirë dhe do t’i rikthehet menjëherë aktivitetit më fuqishëm se k urrë.

“Pasha Zotin mesazhet dhe shqetësimi juaj janë kura më e mirë në botë. Në pamundësi për tu kthyer të gjithëve mesazh desha t’ju njoftoj se ndihem shumë mirë dhe çdo gjë është okej. Ju dua fort të gjithëve dhe ju përqafoj me shpirt. Shihemi këtë javë me super fuqi”, shkruan Olsi.

Përfundoi në spital, si është gjendja e Olsi Bylykut