Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

O Zot i madh! Ambulanca nuk shkoi në kohë, shqiptari humb jetën në Durrës/ Thuhet se u la në rrugë

Më datë 16.03.2021, në orën 11:50, në lagjen nr. 16, Durrës, nga punonjësit e urgjencës së Spitalit Rajonal Durrës është marrë në rrugë, pa ndjenja, shtetasi S. P., rreth 68 vjeç.

I cili gjatë transportimit për në spital ka ndërruar jetë. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë si pasojë e një arr esti ka rd iak. Grupi he timor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.