Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

O Zot ç’qe kjo tragje di tani natën? Makina del nga rruga dhe bëhet copa-copa, tre shqiptarë japin shpirt

Një a k sident i rëndë ka ndodhur pak para mesnatës rreth orës 23:30 në kryeqytet. Një automjet brenda të cilit udhëtonin 4 persona, ka dalë nga rruga duke shkaktuar vd ekj en e 3 prej tyre.

Sonte në këtë orë ndizen qirinj për t'i nderuar mjekët që vdiqën nga  COVID-19 - Sinjali

Ndërsa drejtuesi i mjetit, 27-vjecari me iniciale Z.M. ka mbetur i p lago sur dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. P oli cia e Tiranës thotë se aks i denti ka ndodhur në Kodër Kashar.

Shoferi humbi kontrollin e makinës e për pas ojë mjeti doli nga rruga. Në vendngjarje kanë shkuar forcat e po lici së. Shkaqet e këtij a ksi denti fa tal janë të paqarta.

qirinj