Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”O shofer mos e kthe kokën ore”/ Luli 64 vjeçe nga Fieri i ndizet llamba e kuqe mes autobusit, heq bluzën dhe i duken sheshit….

Luljeta është një nga konkurrentet më të komentura të Përputhen +40. Ajo njihet për tipin e saj të hapur, pa komplekse dhe do të mbahet mend gjatë për shprehjen: Do ta gjej burrin kur të më ndizet llampa.

Së fundmi, ajo i është rikthyer përsëri vëmendjes së publikut pasi në rrjet po qarkullon një video, e cila ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, ku shikohet Luljeta duke u zhveshur në mes të një autobuzi i cili është duke ecur.

Ajo heq bluzën ne mes të njërezvë ndërsa disa gra të tjera nuk e mbajnë dot të qeshurën, dhë këshillojnë shoferin që të mos kthejë kokën.