Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”O kusho mjafton një nga fisi jo dy”/ Ish-Missi Hygerta Sako habit me deklaratën

Prej ditësh, kudo në rrjet është përfolur se Hygerta Sako do të jetë një ndër konkurrentet e “Big Brother VIP”. Moderatorja ka reaguar për herë të parë dhe gjejeni çfarë?

Hygerta i ka hedhur poshtë të gjitha aludimet, duke lënë të kuptohet se ajo nuk do të jetë pjesëmarrëse në reality show.

Teksa ka publikuar një foto në rrjete sociale, Fationi i “Big Brother 7” i ka shkruar “Gati për B.B Vip?”. “Mjafton një përfaqësues i fisit, dy bëhen tepër o kusho”, ka replikuar Hygerta.

Hygerta Sako is officially 41 and has an enviable skin - Instagramming