Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nusja e Ermal Fejzullahut shihet me barkun e madh: Mos është shtatzënë për të 5-tën herë? Del e vërteta

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se Ariana dhe Ermal Fejzullahu do të bëhen prindër për herë të pestë.

Shkak për këto alu dime u bë një foto e publikuar në Instastory nga Ariana, ku barku i saj dukej pak më i f yrë se zakonisht.

Mirëpo, “Prive” ka zbuluar se ky lajm nuk është i vërtetë. Ariana nuk është në pritje të ëmbël, por “f aji” ka qenë i këndit të fotografisë