Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk u bë pjesë e ‘Big Brother’/ Rozana Radi tregon pse: Sepse kisha shumë…

Këngëtarja Rozana Radi ka realizuar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja është pyetur nga një ndjekës se a ka marrë ftesë për të hyrë në “Big Brother Vip”. E menjëhershme ka qenë përgjigjja e saj, e cila e ka pohuar këtë gjë.

“Po, për shkak të angazhimeve të shumta që kam jashtë, e kisha të pamundur të isha pjesë e Big Brother”, u shpreh Rozana.