Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk po ndalen/ Del një foto dhe nisin zërat: Antonela ka qenë e lidhur me një djalë nga Holanda

Antonela Berisha është një nga konkurrentet e cila iu bashkua pak ditë më parë emisionit Përputhen. Ajo është nga Shkodra por jeton në Milano.

Qysh kur u fut ajo erdhi me ide të qarta duke dhënë edhe detaje se në lidhje me pëlqimet e saj ndaj djemve dhe në veçanti ndaj Mevlanit.

Por kjo gjë nuk u prit mirë nga Ledjana, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin e saj ndaj Mevlanit. E së fundmi në rrjet po qarkullon një foto dhe thuhet se Antonela ka pasur një idhje me një djalë nga Holanda.

Image result for antonela perputhen