Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk paska fund morti/ Sëmundja e ligë i merr jetën, 34-vjeçares shqiptare bëhen dedikime rrëqethëse: Qofsh e Allahut

Një lajm i hidhur vjen nga Kosova. E ditur bëhet se një grua e re në moshë ka ndërruar jetë nga një sëmundje e keqe.

May be an image of 1 person

Njoftimi:

Te dashur qytetar të Vushtrrisë ju njoftojë se sot me datën 26.01.2021 pas një sëmundje të rëndë në mosh të re ka ndrruar jetë bashkvendasja Emine Maxhuni-Hyseni Njoftimin e kan bërë të ditur familjarët përmes rrjetit social facebok. Ngushllime gjithë familjes dhe farefisit !

E ditur bëhet se ajo ishte 34 vjeçe la jetim femijet. Të shumta kanë qenë dedikimet dhe rrëqethëse.

Sonte në këtë orë ndizen qirinj për t'i nderuar mjekët që vdiqën nga  COVID-19 - Sinjali