Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk ndalen: Jonida dhe Romeo kërcejnë sërish bashkë, ai e përkëdhel para kamerës

Jonida dhe Romeo nuk po tregohen më diskretë me lidhjen e tyre, por kanë nisur të shfaqen më shpesh së bashku. Pas kërcimit të parë që realizuan për Tik tok, çifti ka realizuar edhe kërcimin e dytë.

Këtë herë Jonidën dhe Romeon i shohim edhe më pranë njëri-tjetrit, pasi Romeo shfaqet duke e përkëdhelur partneren në fillim të kërcimit.

Të dy të veshur sportiv, me të zeza, Jonida dhe Romeo kërcejnë në harmoni perfekte me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

Jonida dhe Romeo kercejne serish bashke😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Leave a Reply