Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Nuk më bën dhurata me fjongo të kuqe”/ Olta Gixhari flet si rrallë më parë për të shoqin

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është shpërngulur prej vitesh në Spanjë, ku krijuar familjen e saj dhe tashmë është bekuar edhe me një djalë.

Rudina - Olta Gixhari flet per eksperiencen e re si sipermarrese! (14  shtator 2018) - YouTube

Ndonëse, partnerin preferon ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes së mediave, ajo nuk nguron që herë pas here të ndajë detaje nga marrëdhënia me të.

Së fundmi, Olta ka zbuluar se ndryshe nga çiftet e tjera, ata nuk janë dyshe dhuratash romantike, por preferojnë udhëtimet dhe restorantet e reja.