Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Nuk ke frikë se do të shkrihet gjo ksi?”, Gerta e ”Big Brother” e bën për ujë të ftohtë fansin

Që pas daljes nga reality show “Big Brother”, Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjetet sociale. Pak kohë më parë ajo bëri operacion gjo ksin dhe e tregoi hapur në Instagram.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto nga plazhi. Ajo ka pozuar me rrobabanjo, duke vënë në pah format trupore. Një ndër ndjekëset i ka shkruar: “A nuk fr ikësohesh se shkrihet gjoksi?”.

“A nuk ke frikë se të shkrihet gj oksi?”, ndjekësi i

Ish-banorja e Big Brother nuk ia ka kursyer një përgjigje. “Nëse do isha injorante po do fri kësohesha, por ja që s’jam”, ka replikuar ajo.

Ish-banorja e BB9 drejt martesës, ja si i propozoi i dashuri live ...

MBETI VETËM ME 5 MIJË LEKË PËR 24 ORË/ Gerta e "Big Brother ...