Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk ka as natën qetësi/ Të tjera lëkundje tërmeti regjistrohen, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 4.4 i shkallës rihter, u regjistrua këtë të shtunë në Greqi. Sipas të dhënave të para sizmiologjike, epiqendra ishte 23 km në jug-jugperëndim të malit Athos.

Ndërkohë nuk u raportua për dëme, sipas mediave vendase.

termet – Lapsi.al