Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk e pranoi humbjen, Lulzim Basha bën lëvizjen e radhës/ Tregon se ç’do ndodhë sot në orën 18:00

Kryedemokrati Lulzim Basha nis fushatën për zgjedhjet në PD.

Lulzim Basha: The Berisha Loyalist Leading Albania's Opposition | Balkan Insight

Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, u shpreh se fushata do të nisë sot në orën 18:00, në Pallatin e Kulturës ‘Margarita Tutulani’, ku do të marrin pjesë anëtarë dhe simpatizantë të PD-së në qarkun e Beratit.

Basha Reconfirmed as Leader of PD - Exit - Explaining Albania