Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk do të ketë eleminim sonte nga ‘Big Brother’, ja deri kur vazhdon televotimi

Përjashtimi i Kejvinës nga Vëllai i Madh, ‘i hapi’ rrugë të eli minuarve. Arbana bëri me dije se sonte nuk do të ketë e liminime.

Pra, Luizi, Olta, Kristi, Efi dhe Ronaldo do të shkojnë në elim inim edhe ditën e shtunë.

Televotimi vijon deri në spektaklin e ardhshëm. Vazhdoni të votoni. Kë doni të largoni nga shtëpia e Big Brother Vip 2, mes Luizit, Oltës, Kristit, Efit e Ronaldos.

Votoni, Votoni.