Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Njihuni me motrën e madhe të Inis dhe Ingrit Gjonit, do habiteni se është më e bukur se ato të dyja

E dinim që motrat Inis dhe Ingrit Gjoni, kanë një motër më të madhe, Ildën, e cila nuk ka një profil publik dhe nuk preferon të jetë në vëmendje të mediave, por vajza e saj, aktorja Ana Lika, ka publikuar një foto në Instagram, ku e kishim të pamundur të mos na tërhiqte vëmendjen.

Bjonde, elegante dhe me një palë trupore të zeza, Ilda na kujtoi kohët kur shihnim ‘Baywatch’ me Pamela Anderson.

“My mama & me. Ps: une s’behej fjale te kisha vetulla dhe me falni per la.kuriqesine time”, shkruan Anna me humor.

Si ka ndryshuar jeta e Inis Gjonit pas humbjes se Arjan Selimit - Content,  Showbiz - ikub.al

Inis Gjoni “xhelozon”, për Ingrid Gjonin! – ArkivaNews