Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Një gjë i tha fansi/ Aktorja shqiptare e fyen: Budalla je ti, rri si m*t aty!

Eliona Pitarka ka treguar se këtë verë është më në formë se kurrë. Aktorja i ka vënë flakën rrjetit me fotot me bikini nga plazhi dhe jo vetëm.

Por si duket ndjekësit e kanë të vështireë të besojnë tashme se pas fotove të Instagramit ndodhen vërtetë të njëjtat vajza.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi në një nga fotot e Elionës ku një koment i ndjekësit duket se ka nervozuar atë.

“Pse bën si pjeshkë kur përdor photoshop, budallaq”, komenton ndjekësi dhe Eliona në nerva e sipër i kthehet:

“Budalla je ti që flet pa baza. Shih video story dhe ngel si m*t”.