Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nis konkurrenca mes Andit dhe Princit për Jasminën, Andi ka një kërkesë: Bejbi ma jep një puthje

Para pak ditësh në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Jasminës dhe Princit. Ata të dy u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe madje Princi e bëri që të sfí donte f ríkën e saj më të madhe, të fluturonte me aeroplan.

Zerion - Jasmin Kadriu (Info foto video) - Influencer / BloggerSë fundmi, Jasmina ka publikuar në InstaStory, disa video ku dëgjohen dy djemtë teksa repojnë dhe i dedíkojnë vargje asaj.

Me fjalët më të bukura, ata i shprehin pëlqimin dhe mund të themi se tani sf ida sh pàllet e hapur.

Andi Artani: Kjo shkon për Jasminën: Nuk e di ku dole moj ti Jasmina, erdhe dhe më sù lmove sikur Hiroshima, kemi pas puthje, kemi pas zv eshje, por ma knaq zemrën kur ta shoh atë buzëqeshje. Ti e din që jam person i përpiktë, por do ta shohim se a do të dalim nga këtu çift. Jam i gjatë si lis, sytë i kam si pis. Jena dalë me vallëzu, ma ke jep një “bejbi kiss”.

Qenke i virgjër”- Konkurrentja e “Për'puthen” reagon ashpër ndaj deklaratave të Mevlan Shabës për vajzat shqiptare