Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ngjarje e rëndë/ Gjendet e pajetë një grua, lindin dyshimet e mëdha

Një grua është gjetur pa sh enja j ete mesditën e sotme në fshatin Vragoli të Kosovës. Zëdhënësi i Po licisë së Prishtinës Agron Borovci ka deklaruar se trupi i p aje të është gjetur rreth orës 12:00 dhe në atë moment është lajmëruar P olicia.

Sipas mediave vendase, Borovci ka bërë me dije se vd ek a e gruas është e dysh imtë ndaj dhe kanë nisur h etimet për v ras je.

Featured image of article: Gjendet e pajetë një grua në Kosovë, Policia nis hetimet, dyshohet se është dhunuar