Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ngjarje e rëndë/ Autobusi kthehet përmbys, raporohet për jetë të humbura

Dy persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë janë pl agosur pas përm bysjes së një autobusi për shkak të reshjeve të borës në Turqi.

Aks identi ndodhi rreth orës 05:20 të mëngjesit të sotëm në autostradën Erzincan – Sivas, rrethi Refahiye.

Ndërkohë ekipet e xhandarmërisë turke po vijojnë punën në vendngjarje, ndërsa kanë nisur he timet për aks identin.