Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ngjarja në ‘Top Channel’/ VIP-at në ‘Big Brother’ bëjnë veprimin rrëqethës

Banorët e Big Brother Vip kanë bërë homazhe mbrëmjen e sotme në kujtim të rojes së sigurisë Pal Kola, i cili humbi jetën mëngjesin e së hënës pas një su lmi me a rmë në Top Channel.

Itinerari i atentatorëve, Pal Koka eci 8-9 metra për të kërkuar ndihmë.  Policia: 100 mijë euro kush ka informacione | Gazeta Koha Jone

Banorët u njohën me lajmin e hidhur vetëm mbrëmjen e së martës gjatë spektaklit.

Pas lajmit të trishtë Luiz Ejlli deklaroi se nëse do të dalë ai fituesi i këtij edicioni, një pjesë të shumës prej 100 mijë eurosh do ja dhurojë famijes së të ndjerit Pal Kola.

The well-known journalist gives new details from the terrorist attack on Top  Channel: The tragedy could have been bigger - Aktualitet