Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nga ”Portokallia” iku me bujë të madhe/ Flor Binaj merr një mesazh që s’pritej

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e fundit e Piranjave, emisionit që u moderua nga Flor Binaj dhe Arilena Ara.

Kjo lëvizje e aktori i cili la Portokallinë për të provuar moderimin ka shkaktuar shumë bujë, ashtu sikurse edhe vetë ‘Piranjat’ që den oncuan një sërë skan dalesh.

Ndërkohë si për mbyllje Binaj ka marrë një mesazh urimi nga Ina Kollçaku i cila u bë e famshme në Përputhen në Top Channel.

Ina e ka cila e ka përgëzuar për punën ku i shkruan: “Ju nuk jeni Piranja por jeni delfinë që të nxirrni në breg”. Këtë mesazh aktori ka zgjedhur ta postojë në profilin e tij.

Flor Binajn e heqin nga Portokallia pas pjesëmarrjes në protestë? Aktori  jep lajmin e rëndësishëm - Gazeta Express