Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Nëna s’do të shoh dhëndër”/ Ishte me të fejuarën në makinë, 22-vjeçari shqiptar humb jetën në vend

Një i ri shqiptar vetëm 22 vjeç humbi tra gjikisht jetën në Terni të Italisë. Vik tima, sipas mediave italiane, është Riçardo Kahuqi, me origjinë shqiptare, por rezident në San Gemini.

Bashkë me të udhëtonte edhe e fejuara e tij, po 22-vjeçe, e cila mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë në rean imacion në spitalin Santa Maria.

Çifti i të rinjve udhëtonin me motor, kur 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u pë rplasja me një kamion. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes.