Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nëna e këngëtares, Fjolla Morina ka festuar datëlindjen/ Ja si e ka uruar këngëtarja e njohur

Fjolla Morina është ndër emrat më të komantuar të showbizit. Ajo nihet për natyrën e saj dinamike dhe gjithanshmërinë.

E si duket nëna e këngëtares sot ka festuar ditëlindjen e saj të 66-të. Këtë e bëri të ditur Fjolla përmes urimit në Instastory.