Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Në verë këndoi o ta hëngsha pi** dhe ti mu ka*, këngëtari shqiptar shijon suksesin: Falenderimet i takojnë Allahut!

Reperi i njohur Mozzik, aktualisht ndodhet për pushime në Dubai. Përkrahë Loredanës dhe të bijës, Hanës, Mozzik duket se po kalon ditë të mira.

MOZZIK - YouTube

Mozzik është njëri ndër reperët më të pëlqyer aktualisht dhe për çdo sukses thotë se i falenderohet Allahut.

“Sukseset e mia mund të vijnë vetëm nga Allahu”, ka shkruar ai në profilin e tij në ‘bio’. Këto ditë kanë qenë kaq të veçanta për të, ku edhe nuk kanë munguar paraqitjet nga më të ndryshme. Verën e vitit 2020 ai pati një sukses të madh me këngën Madonna, ku kishte edhe vargje si o ta hëngsha pi* dhe mua ti ka*.

What happened to the Loredana-Mozzik crisis? They say it themselves! -  Instagramming