Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Në çfarë luksi jeton! Ja si e ka mobiluar Greta Koçi shtëpinë, kështu duket edhe pema e saj e festave

Greta Koci eshte nje nder kengetaret me te pelqyera dhe me te dashura per publikun. Me zerin e saj fantastik, ajo arriti pelqimin e shumte nga audienca shqiptare.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Se fundmi ne ‘Instastory’ ajo ka publikuar nje video nga shtepia e saj.
Ne sy bie pema e bardhe e festave te fundivitit dhe dekorimi shume i bukur i saj.

Gjithashtu ne fotot qe Greta ka publikuar ne shikojme nje arredim shume te bukur dhe plot shije te shtepise.

Kujtojme se Greta Koci mbetet nje nder kengetaret me te komentuara nga mediat roze. Ne cdo dalje publike ajo shfaqet e kuruar deri ne detaje.Ajo konsiderohet si nje nga vajzat me simpatike shqiptare.