Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ndodh mrekullia e madhe! Vajza e vogël gjendet e gjallë pas 24 orësh nën rrënojat Bejrutit

Ky është momenti kur një vajzë e vogël u gjet e gjallë në Bejrut pasi kaloi 24 orë nën rrënoja.

Pamjet satelitore tregojnë dallimin para dhe pas shpërthimit në ...

Ndërsa një mbrëmje e furishme për njerëzit e zhdukur vazhdoi sonte në kryeqytetin e Libanit, u shfaqën pamjet e punonjësve të shpëtimit që gjetën fëmijën e vendosur midis mbeturinave.

Zbulohet sa miliarda euro dëme ka shkaktuar shpërthimi në Bejrut ...

Ekuipazhi shihet duke provuar të zhvendosë rrënojat nga vajza, koka e së cilës largohet nga ato që duket se janë mbeturinat nga një ndërtesë e rrëzuar.

Mediat lokale raportojnë se video ishte bërë sonte dhe se vajza kaloi 24 orë e bllokuar pas shpërthimit masiv të djeshëm.